Neymar i jego dzieci – urocze zdjęcia wszystkich razem! Poznajmy ich imiona!

Neymar to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych piłkarzy brazylijskich. Nic więc dziwnego, że kibice interesują się nie tylko jego grą ale również życiem prywatnym. Jednym z tematów, który często pojawia się w artykułach dotyczących zawodnika są dzieci Neymara. Mężczyzna jest bowiem wyznawcą religii zielonoświątkowej i zależy mu na tym, by posiadać sporą rodzinę. Czy jednak udało mu się to? Ile dzieci ma Neymar? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Neymar – co warto o nim wiedzieć?

Neymar da Silva Santos Júnior, powszechnie znany jako Neymar, to brazylijski piłkarz, którego talent i umiejętności zdobyły mu uznanie na arenie międzynarodowej. Urodził się 5 lutego 1992 roku w Mogi das Cruzes w Brazylii. Neymar odziedziczył swoje imię po ojcu, który również był piłkarzem. W wieku zaledwie 17 lat zadebiutował w brazylijskim klubie Santos FC. Jego występy w lidze brazylijskiej przyciągnęły uwagę europejskich potentatów, takich jak Real Madryt i Chelsea Londyn. Szybko stał się rozpoznawalny nie tylko ze względu na swoje umiejętności, ale także ze względu na charakterystyczne zachowanie na boisku.

W 2013 roku Neymar podpisał pięcioletni kontrakt z FC Barceloną. W Barcelonie zdobył wiele tytułów, a jego współpraca z Lionelem Messim i Luisem Suárezem w ataku była niezwykle owocna.W 2017 roku Neymar przeniósł się do Paris Saint-Germain (PSG), ustanawiając rekord transferowy w historii piłki nożnej. W PSG kontynuował swoje doskonałe występy, zdobywając bramki i asysty. Był także piłkarzem reprezentacji. Podczas mistrzostw świata w Brazylii w 2014 roku był liderem reprezentacji, ale kontuzja wyeliminowała go z turnieju w ćwierćfinale. Zdobył wiele tytułów i nagród, między innymi Ligę Mistrzów, La Liga i Ligue 1. Jest również wielokrotnym zdobywcą Złotej Piłki – nagrody dla najlepszego piłkarza świata.

Liczne związki Neymara

Neymar jest osobą, która dość często zmienia swoje partnerki. Bardzo często są to postacie z pierwszych stron gazet, które mogą pochwalić się podobną do niego popularnością. Wśród jego wybranek znalazły się wokalistki i modelki. Zazwyczaj jednak jego związki nie wiązały się z powiększeniem rodziny. Zaledwie z dwiema kobietami doczekał się potomstwa. Pierwszą z nich jest matka jego syna – Carol Dantas, obecnie popularna influencerka. Matką jego córki oraz obecną partnerką jest zaś Bruna Biancardi – znana brazylijska modelka. Jego związek z Bruną był dość burzliwy. Para ogłosiła, że jest razem latem 2022 roku, zaledwie dwa miesiące później rozstali się jednak po kilku miesiącach rozłąki wrócili do siebie i obecnie tworzą zgodną, pełną ciepła relację. 

Pierworodny syn Neymara – co o nim wiemy?

Dzieci Neymara to temat, który bardzo interesuje kibiców. To całkowicie zrozumiałe, ponieważ piłkarz bardzo wcześnie został ojcem. Jego pierworodny syn urodził się, gdy Neymar miał zaledwie 19 lat. Również jego partnerka była wówczas bardzo młoda – miała 17 lat. Jak wspominaliśmy jego matką jest Carol Dantas. Związek pary trwał zaledwie rok, jednakże do dziś pozostają oni w dobrej relacji.

Syn Neymara nosi imię David Lucca da Silva Santos. Pieszczotliwie nazywany Davim przyszedł na świat 24 sierpnia 2011 w szpitalu w São Luiz o godzinie 11:00. Pomimo iż prawa do dziecka ma matka dziecka Neymar bierze aktywny udział w wychowaniu swojego syna. 

Narodziny córeczki – spełnienie kolejnego marzenia

Davi nie jest jedynym dzieckiem Neymara. Piłkarz doczekał się również narodzin córeczki, która jest obecnie prawdziwym oczkiem w głowie Neymara i jego partnerki Bruny. O tym, że para spodziewa się dziecka media dowiedziały się w kwietniu 2023 roku. Dziewczynka przyszła na świat w październiku. Nosi imię Mavie. Po jej narodzinach szczęśliwi rodzice napisali na mediach społecznościowych:

“Nasza Mavie przyszła na świat, by dopełnić nasze życie. Witaj córko! Już jesteś przez nas bardzo kochana. Dziękujemy, że nas wybrałaś.”

Neymar i jego partnerka chętnie chwalą się swoją córeczka a na profilach społecznościowych obydwojga często pokazywane są kolejne zdjęcia dziewczynki. 

Dzieci Neymara razem – wzruszające zdjęcia

Choć piłkarz rozstał się z matką swojego pierworodnego syna pozostaje z nią w przyjacielskich relacjach i nie unika kontaktu z synem. Jest on częstym gościem w domu taty. Podobnie było w okresie świąt Bożego Narodzenia 2023. Piłkarz opublikował wówczas wzruszające zdjęcia, które przedstawia dwójkę jego pociech w pięknej, świątecznej scenerii.

Jak widać zależy mu na tym, by przyrodnie rodzeństwo miało ze sobą więź i spędzało czas razem. To godna pochwały postawa, która z pewnością zaowocuje w przyszłości. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *