Ile dzieci na Cristiano Ronaldo? Poznajmy imiona WSZYSTKICH z nich!

Cristiano Ronaldo to bez wątpienia jeden z najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych oraz najlepiej zarabiających piłkarzy na całym świecie. Wiele osób nie wie jednak, że jest on także bardzo rodzinną osobą i zaangażowanym ojcem. Posiada całkiem pokaźną gromadkę pociech, które wychowuje ze swoją partnerką Georginą Rodriguez. Ile dzieci ma Cristiano Ronaldo? W jakim są wieku? Postanowiliśmy to sprawdzić. Zobacz co udało nam się ustalić.

Cristiano Ronaldo – sylwetka piłkarza

Cristiano Ronaldo to portugalski piłkarz, który gra na pozycji napastnika w saudyjskim klubie Al-Nassr oraz w reprezentacji Portugalii, której jest kapitanem. Urodził się 5 lutego 1985 roku w Funchal w Portugalii i rozpoczął swoją klubową karierę w wieku ośmiu lat w małym klubie CF Andorinha.

W ciągu swojej kariery zdobył wiele tytułów i nagród, m.in. pięciokrotny tytuł Ligi Mistrzów UEFA, srebrny medal mistrzostw Europy 2004, złoty medal mistrzostw Europy 2016 i Mistrzostwa świata 2006, 2010, 2014, 2018 i 2022. Jest także rekordzistą wszech czasów pod względem występów i strzelonych goli dla reprezentacji Portugalii. Cristiano Ronaldo jest uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów i inspirację dla wielu młodych sportowców.

Dzieci Cristiano Ronaldo – poznajmy całą piątkę

Cristiano Ronaldo jest ojcem piątki dzieci. Wśród nich wymienić możemy:

  • pierworodnego syna Cristiano Juniora, który przyszedł na świat w 2010 roku;
  • bliźnięta Mateo i Eva Maria – urodzeni w 2017 r;
  • córka będąca owocem związku z Georginą, Alana Martina urodziła się w  2017 roku;
  • córka Bella Esmeralda, która przyszła na świat w 2022 roku. 

Narodziny Belli Esmeraldy i rodzinna tragedia

Głośnym echem obiegł internet dramat związany z narodzinami Belli Esmeraldy. Dziewczynka była bowiem jednym z bliźniąt, które nosiła pod sercem partnerka Cristiano Ronaldo. I choć dziewczynka przyszła na świat bez komplikacji, cieszy się dobrym zdrowiem i zdrowo rośnie niestety, jej brat nie przeżył porodu. Do jego śmierci doszło podczas zabiegu cesarskiego cięcia, który miał miejsce 18 kwietnia 2022 roku w klinice w Londynie. Para mocno przeżyła śmierć chłopca, któremu nadano imię Angel jednakże narodziny Belli Esmeraldy oraz obecność pozostałych dzieci pozwoliły im odzyskać równowagę i cieszyć się rodzinnym szczęściem. 

O śmierci najmłodszego synka para poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, w których umieścili wpis o treści:

“W najgłębszym smutku informujemy, że nasz mały chłopiec odszedł. To największy ból, jaki mogą poczuć rodzice. Tylko narodziny naszej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten czas z odrobiną nadziei i szczęścia.

Pragniemy podziękować lekarzom i pielęgniarkom za ich fachową opiekę i wsparcie.

Jesteśmy zdruzgotani tą tragedią i uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo trudnym czasie.

Synku, jesteś naszym aniołem. Zawsze będziemy Cię kochali.”

Dzieci Cristiano Ronaldo – co wiadomo o ich matkach?

Obecnie piątka dzieci mieszka z Ronaldo oraz jego partnerką. Jest ona jednak biologiczną matką jedynie dla dwóch najmłodszych córek. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się liczne zapytania dotyczące tego z kim Cristiano posiada starsze dzieci. Odpowiedź na to pytanie może budzić kontrowersje, ponieważ matkami trójki starszych dzieci są surogatki. Nie wiadomo, czy mowa tu o jednej czy dwóch kobietach, ponieważ dane dotyczące matek dzieci Cristiano Ronaldo są ściśle strzeżone i poufne. 

Dlaczego znany piłkarz zdecydował się na takie rozwiązanie? Istnieje wiele spekulacji, ale oficjalne informacje są ograniczone. Pozostaje nam więc jedynie uszanować jego decyzję oraz cieszyć się, że dzieci mogą liczyć na wychowywanie przez pełną, szczęśliwą rodzinę.

Czy dzieci Cristiano Ronaldo grają w piłkę?

To kolejne pytanie, które często pojawia się w sieci. Wielu kibiców zastanawia się bowiem nad tym, czy pociechy Ronaldo pójdą w jego ślady. Wszystko wskazuje na to, że najstarszy syn piłkarza ma szansę powtórzyć jego karierę.Cristiano Junior trenuje od kilku lat w dziecięcych klubach piłkarskich, co więcej osiąga sukcesy i strzela gole. Obecnie syn Ronaldo gra w angielskim Manchesterze United U12. Młodsze dzieci również często pokazywane są w social mediach w strojach piłkarskich, jednakże na razie nie możemy stwierdzić, jakoby wykazywały zainteresowanie sportem co jest całkowicie zrozumiałe ze względu na ich młody wiek. 

Podsumowując, Cristiano Ronaldo jest szczęśliwym ojcem piątki dzieci, które wychowują się z ojcem oraz jego partnerką. Choć podobno w domu Ronaldo panują dość restrykcyjne zasady wychowawcze i dzieci nie mogą np. spożywać słodyczy lub zostawiać posiłków mimo to rodzina wygląda na bardzo kochającą i szczęśliwą. W social mediach możemy znaleźć wiele szczęśliwych, uśmiechniętych zdjęć przedsta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *