Gabriela Cavallin – kim jest była dziewczyna piłkarza Manchesteru Antony’ego? Skandal wokół ich związku

Większość osób uważa, że związki ze znanymi piłkarzami to sielanka. Są przystojni, majętni i mogą zapewnić partnerkom wszystko czego potrzebuje. Niestety, podobnie jak w przypadku każdej relacji może zdarzyć się inaczej. Doskonale pokazuje to przykład byłej partnerki Antonyego. Kobieta przeżyła w związku prawdziwy dramat, o którym nie boi się mówić głośno. Ustaliliśmy kim jest i co stało się w jej związku ze znanym piłkarzem Manchesteru. 

Antony – co warto o nim wiedzieć?

Antony Matheus dos Santos, urodzony 24 lutego 2000 w São Paulo, to brazylijski piłkarz, który występuje na pozycji napastnika w angielskim klubie Manchester United oraz w reprezentacji Brazylii. Jego umiejętności na boisku przyciągają uwagę, a transfer do Manchesteru United w 2022 roku był jednym z największych latem tego sezonu. Antony był również uczestnikiem Mistrzostw Świata 2022. Jego szybkość, technika i zdolności strzeleckie czyniły go ważnym graczem w drużynie. Niestety, mężczyzna ma obecnie spore kłopoty. 

Kim jest Gabriela Cavallin?

Gabriela Cavalin to była partnerka Antony’ego, która była z nim związana do 2022 roku. Kobieta jest znaną Djką. Obecnie ma 23 lata i aktywnie działa również w social mediach. Na swoim koncie na Instagramie zgromadziła ponad 500 tysięcy obserwujących, którzy chętnie komentują jej odważne, piękne zdjęcia oraz urywki z podróży, luksusowych hoteli czy sklepów. Okazuje się jednak, że za wystawnym życiem pełnym drogich i markowych ubrań, torebek czy kosmetyków krył się prawdziwy dramat.

Antony stosował przemoc wobec swojej partnerki?

Choć wydawać się mogło, że związek Antony’ego oraz Gabrielli Cavalin był niezwykle udany rzeczywistość okazała się nieco inna. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak trudne momenty spotkały ją w trakcie trwania tej relacji.
Według tego co powiedziała w rozmowie z Roberto Cabrinim w programie „No Domingo Espectular” piłkarz miał stosować wobec niej przemoc psychiczną i fizyczną. Do ataków przemocy miało dochodzić z powodu zazdrości. 

“Jeśli komuś spodobało się moje zdjęcie, to wywoływał kłótnię. Jeśli byliśmy w restauracji, a ja wychodziłam do łazienki, to myślał, że to źle. Jak poszliśmy na imprezę, a ja się z kimś przywitałam, to już chciał na mnie krzyczeć.” – mówi Cavallin.

Awantury miały miejsce kilkukrotnie. Podczas nich Antony miał rzucić w swoją partnerkę szklanką przez co rozciął jej palec. Niszczył jej rzeczy i dokumenty, popychał. Doprowadził do tego, że w 16 tygodniu ciąży straciła ich wspólne dziecko. 

“Mówił, że albo z nim zostanę, albo wszyscy umrzemy. Ja, on i nasz syn. Mówiłam mu, że jestem w ciąży. Bałam się go”

Gabriela Cavallin poroniła zaledwie dzień później co było dla niej ogromnym ciosem. Kobieta przyznaje także, że przez akt przemocy fizycznej musiała poddać się operacji korygującej implant piersi.. 

„Złapał mnie za obie ręce, rzucił na łóżko i wskoczył na mnie. Kiedy to zrobił, mój implant piersi się przemieścił, nie mogłam oddychać, myślałam, że umrę”

Gabriela Cavallin zapowiedziała, że zamierza zgłosić sprawę służbom, co zrobiła, ponieważ w sieci znalazły się doniesienia mówiące o tym, że sprawa została zgłoszona policji w Sao Paulo, która jest w posiadaniu zdjęć, filmów oraz zeznań świadków.

Jak piłkarz odniósł się do oskarżeń Gabrieli?

Oskarżenia Gabrielli Cavallin odbiły się głośnym echem w mediach i sprawiły, że na piłkarza spadła fala hejtu oraz oskarżeń. Jak można się domyśleć, nawet kibice, którzy do tej pory uwielbiali zdolnego brazylijczyka odwrócili się od niego. Nic więc dziwnego, że Antony zabrał głos w tej sprawie. Oświadczył, że nie popełnił zarzucanych mu czynów a Gabriella Cavallin kłamie i zmienia zeznania. W mediach pojawiła się jego wypowiedź brzmiąca:

“Z szacunku dla fanów, przyjaciół i rodziny czuję się zobligowany do zabrania głosu do fałszywych oskarżeniach, których padłem ofiarą. Od początku traktuję tę sprawę poważnie i współpracuję z policją. Czynności są w toku, tak więc nie mogę ujawnić szczegółów. Mogę natomiast powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że stawiane mi zarzuty są fałszywe, a dowody, te sfabrykowane i kolejne, które powstaną, są tylko dowodem mojej niewinności. Moja relacja z Gabrielą była wyboista, z obu stron padały mocne słowa, ale sprawy nigdy nie nabrały fizycznego wymiaru. Za każdym razem, czy to w zeznaniach, czy w wywiadach, przedstawia inną wersję wydarzeń. Zaprzeczam tym oskarżeniom i oświadczam, że jestem do dyspozycji władz. Wierzę, że policyjne śledztwo ujawni prawdę na temat mojej niewinności.”

Mimo tych zapewnień piłkarz został zawieszony w reprezentacji Brazylii. Federacja wydała oświadczenie:

“Aby zapewnić bezpieczeństwo domniemanej ofierze, piłkarzowi, brazylijskiej drużynie narodowej i CBF, oświadczamy, że Antony został usunięty z reprezentacji Brazylii.”

Jeśli zaś chodzi o Manchester United klub bada obecnie sprawę. Jeśli doniesienia byłej partnerki się potwierdzą Antony będzie miał poważne problemy w kontynuowaniu swojej kariery. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *