Zarobki Harry’ego Kane’a – ile zarabia kapitan reprezentacji Anglii i napastnik Bayernu?

Harry Kane to piłkarz, który już od wielu lat odnosi sukcesy i budzi ogromną sympatię. Wielu kibiców zastanawia się nad tym ile zarabia. To pytanie często pojawia się na piłkarskich forach, dlatego też postanowiliśmy to sprawdzić. Poznaj zarobki Harry’ego Kane’a.

Harry Kane – najważniejsze informacje

Harry Kane to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie i kapitan reprezentacji Anglii. Kane urodził się 28 lipca 1993 roku w Londynie. Jego pierwszym klubem był Ridgeway Rovers, gdzie zaczął grać w wieku sześciu lat. Później trafił do akademii Arsenalu, ale został zwolniony po roku. Wrócił do Ridgeway Rovers, a następnie przeniósł się do Watfordu i Tottenhamu Hotspur.

W Tottenhamie zadebiutował w pierwszej drużynie w 2011 roku, ale przez kilka lat był wypożyczany do niższych lig, gdzie zdobywał doświadczenie i poprawiał swoje umiejętności. W sezonie 2014/2015 Kane wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie Tottenhamu i zaimponował świetną formą strzelecką. Zdobył 21 bramek w Premier League i został wybrany najlepszym młodym zawodnikiem roku.

Od tego czasu Kane był regularnie najlepszym strzelcem Tottenhamu i jednym z najlepszych w lidze angielskiej. W sezonie 2020/2021 Kane zdobył 23 gole i zanotował 14 asyst, stając się pierwszym zawodnikiem w historii Premier League, który osiągnął taki dublet.

W sierpniu 2023 roku Kane zdecydował się zmienić klub i przeniósł się do Bayernu Monachium za rekordową sumę 110 milionów euro. W niemieckim klubie Kane kontynuuje swoją świetną passę i po 23 kolejkach Bundesligi ma już 27 goli na koncie

Kane jest również niezwykle ważnym graczem dla reprezentacji Anglii, której jest kapitanem od 2018 roku. W kadrze narodowej zadebiutował w 2015 roku i od tego czasu zdobył 62 gole w 89 meczach.Jest obecnie szóstym najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Anglii i ma szansę pobić rekord Wayne’a Rooneya, który ma 53 gole.

Majątek Harry’ego Kane’a – co o nim wiadomo?

Harry Kane to nie tylko znakomity piłkarz, ale także mądry inwestor. Jego majątek szacuje się na ponad 50 milionów funtów, co czyni go jednym z najbogatszych sportowców w Wielkiej Brytanii. Skąd pochodzą jego pieniądze i jak je wydaje?

Większość dochodów Kane’a pochodzi z jego kontraktów piłkarskich. Przez wiele lat był gwiazdą i najlepszym strzelcem Tottenhamu Hotspur, gdzie zarabiał około 200 tysięcy funtów tygodniowo. W 2023 roku przeniósł się do Bayernu Monachium za rekordową sumę 110 milionów euro, co uczyniło go najdroższym piłkarzem w historii Bundesligi. W niemieckim klubie Kane otrzymuje około 300 tysięcy funtów tygodniowo, co daje mu roczne zarobki na poziomie 15,6 miliona funtów.

Kane jest również kapitanem reprezentacji Anglii, z którą uczestniczył w czterech dużych turniejach. Za każdy mecz w kadrze narodowej otrzymuje 5 tysięcy funtów, a za sukcesy na mistrzostwach dodatkowe premie. Na przykład za dotarcie do finału Euro 2020 Kane i jego koledzy z reprezentacji dostali po 300 tysięcy funtów.

Poza grą w piłkę, Kane ma również dochody z umów reklamowych i sponsorskich. Nie wiadomo dokładnie, ile zarabia z tych źródeł, ale szacuje się, że jest to kilka milionów funtów rocznie.

Kane nie trwoni swoich pieniędzy na luksusy, lecz inwestuje je w nieruchomości. Wraz ze swoją żoną Kate i trójką dzieci mieszka w willi w Essex, wartej około 17 milionów funtów. Posiada również kilka innych domów w Londynie i na Florydzie, które wynajmuje lub sprzedaje z zyskiem. Jego firma zajmująca się nieruchomościami ma majątek warty ponad 13 milionów funtów. Kane korzysta z pomocy swojego brata Charliego i rodziców, którzy mają doświadczenie w branży nieruchomości.

Ile Harry Kane zarabiał w poszczególnych klubach?

Kane rozpoczął swoją profesjonalną karierę w Tottenhamie Hotspur, gdzie podpisał swój pierwszy kontrakt w 2010 roku. Nie wiadomo, ile wynosiła jego pensja wtedy, ale prawdopodobnie była niska, ponieważ był młodym i nieznanym zawodnikiem. W latach 2011-2013 Kane był wypożyczany do czterech różnych klubów: Leyton Orient, Millwall, Norwich City i Leicester City. Jego zarobki w tych klubach także nie są znane, jednak można przypuszczać, że były niewiele wyższe niż w Tottenhamie.

W sezonie 2013/2014 Kane wrócił do Tottenhamu i zaczął się przebijać do pierwszej drużyny. W lutym 2015 roku podpisał nowy, sześcioletni kontrakt z klubem, który gwarantował mu 2,6 miliona funtów rocznie, czyli 50 tysięcy funtów tygodniowo. W grudniu 2016 roku Kane przedłużył swój kontrakt z Tottenhamem do 2022 roku, podwyższając swoją pensję do 5,2 miliona funtów rocznie, czyli 100 tysięcy funtów tygodniowo. W czerwcu 2018 roku Kane podpisał kolejną umowę z Tottenhamem, tym razem do 2024 roku, z jeszcze większą podwyżką. Jego roczne zarobki wzrosły do 10,4 miliona funtów, czyli 200 tysięcy funtów tygodniowo.

W sierpniu 2023 roku Kane zdecydował się opuścić Tottenham i przenieść się do Bayernu Monachium za rekordową sumę 110 milionów euro. W niemieckim klubie Kane otrzymał czteroletni kontrakt, który zapewnia mu 21,6 miliona funtów rocznie, czyli 415 tysięcy funtów tygodniowo. Jest to najwyższa pensja w historii Bundesligi i jedna z najwyższych w świecie piłki nożnej.

Zarobki Harry’ego Kane’a – ile obecnie zarabia?

Harry Kane to jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie. Jego obecny kontrakt z Bayernem Monachium zapewnia mu ogromne dochody, które można przedstawić w następujący sposób:

  • Zarobki na sekundę: około £0.48
  • Zarobki na dzień: około £41,500
  • Zarobki na miesiąc: około £1.25 miliona
  • Zarobki na rok: około £15.6 miliona

Kwoty te obliczyliśmy na podstawie informacji o jego tygodniowej pensji, która wynosi 415,000 funtów. Nie uwzględniają jednak jego dodatkowych zarobków z umów reklamowych i sponsorskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *