Przyszła dziewczyna Gavi’ego to księżniczka Hiszpanii Eleonora! Jest zakochana PO USZY!

Nie od dziś wiadomo, że piłkarze najlepszych drużyn są obiektami westchnień płci pięknej. Nie zawsze jednak wśród fanek zakochanych po uszy mogą znaleźć się przyszłe następczynie tronu. Taki zaszczyt spotkał kolegę z klubu Roberta Lewandowskiego, czyli popularnego Gavi’ego. Czy księżniczka Eleonora to dziewczyna Gavi’ego? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Co warto wiedzieć na temat Gavi’ego?

Pablo Martín Páez Gavira, znany szerzej jako Gavi, to hiszpański piłkarz, który zyskał międzynarodowe uznanie dzięki swoim imponującym umiejętnościom na boisku. Urodzony 5 sierpnia 2004 roku w Los Palacios y Villafranca w Hiszpanii, Gavi rozpoczął swoją karierę w młodzieżowych drużynach La Liara i Realu Betis, zanim w 2015 roku dołączył do słynnej akademii FC Barcelona, La Masia.

Jego talent szybko został dostrzeżony, a Gavi zaczął zdobywać bramki dla młodzieżowych drużyn Barcelony, osiągając imponującą liczbę 95 goli. Jego przełom nastąpił w sezonie 2021/2022, kiedy to został promowany do pierwszego zespołu i zadebiutował w La Liga w meczu przeciwko Getafe. Od tego czasu stał się kluczowym zawodnikiem środka pola, który słynie z precyzyjnych podań i zdolności do kontrolowania tempa gry.

Na arenie międzynarodowej, Gavi zadebiutował w reprezentacji Hiszpanii w październiku 2021 roku, a już w czerwcu 2022 roku strzelił swojego pierwszego gola w meczu Ligi Narodów UEFA przeciwko Czechom, stając się najmłodszym strzelcem w historii hiszpańskiej reprezentacji. Jego osiągnięcia na poziomie klubowym i reprezentacyjnym zostały docenione w 2022 roku, kiedy to otrzymał nagrodę Golden Boy oraz Kopa Trophy podczas ceremonii Ballon d’Or.

Gavi kontynuuje rozwijanie swojej kariery w Barcelonie, gdzie podpisał nowy kontrakt do 2026 roku, co świadczy o jego znaczeniu dla klubu i wiary w jego potencjał na przyszłość. Jego wpływ na drużynę był widoczny podczas finału Supercopa de España w 2023 roku, gdzie jego gol i dwie asysty przyczyniły się do zwycięstwa nad Realem Madryt. Młody pomocnik nie tylko zyskał uznanie za swoje osiągnięcia sportowe, ale także stał się inspiracją dla młodych piłkarzy na całym świecie, pokazując, że talent i ciężka praca mogą prowadzić do spektakularnych sukcesów na najwyższym poziomie.

Księżniczka Eleonora zakochała się w Gavim?

Nie da się ukryć, że plotkarskie media znacznie częściej niż o dokonaniach sportowych Gavi’ego rozpisują się o afekcie księżniczki Eleonory. Wszystko wskazuje bowiem na to, że przyszła władczyni zapałała miłością do przystojnego, młodego piłkarza. Taką informację podała do wiadomości hiszpańska gazeta „Diario AS”. Dwa lata temu, jako zaledwie 17 letnia dziewczyna posiadała cały zeszyt, który poświęcony był młodemu zawodnikowi. Znajdowały się w nim między innymi zdjęcia Gavie’go. 

„Księżna Asturii uczęszcza do Atlantic School w Glamorgan w Walii, gdzie uczyła się większość członków rodziny królewskiej. Podobno jej szkolne zeszyty pełne są zdjęć Gaviego, a ona jest w nim szaleńczo zakochana”

– pisały hiszpańskie portale.

Czy jest to prawdziwe uczucie czy też wyłącznie młodzieńcze zauroczenie? Pozwalamy sobie stwierdzić, że jest to wyłącznie nastoletnia fascynacja a księżniczka Eleonora zdecydowanie zbyt wcześnie została określona jako “dziewczyna Gavie’go”.

Niemniej jednak, smaczku dodaje fakt, że Gavi spotkał się z jej ojcem. Monarcha przebywał bowiem w stolicy Kataru w czasie mundialu i widział się z piłkarzem przy okazji meczu Hiszpania-Kostaryka. Co więcej, drużyna Gavie’go odniosła wówczas spektakularne zwycięstwo. Przypomnijmy, że strzeliła wówczas przeciwnej drużynie aż siedem goli co sprawiło, że ojciec Eleonory Filip VI był niezwykle zadowolony i szczęśliwy. Nie należy jednak wiązać tego z młodzieńczymi fascynacjami jego córki. 

Czy ten związek ma przyszłość?

Księżniczka Eleonora ma obecnie ważniejsze sprawy na głowie i prawdopodobnie nie pamięta już o swoim zauroczeniu. W październiku 2023 roku osiągnęła pełnoletność. Ponieważ jest najstarszą córką króla Hiszpanii Filipa VI została oficjalnie mianowana regentką, która zostanie królową Hiszpanii. Podczas oficjalnego wydarzenia, które uprawniło ją do działania jako regentka pod nieobecność swojego ojca prezentowała się niezwykle elegancko i majestatycznie występując w doskonale skrojonym, białym garniturze. 

Była to z całą pewnością niezwykle ważna chwila nie tylko dla niej, ale również dla całej monarchii. Warto bowiem przypomnieć, że po raz pierwszy od 150 lat następczynią tronu w Hiszpanii zostaje kobieta. Eleonora zachowywała się w sposób dystyngowany i spokojny, choć pozwoliła sobie na chwilę emocji, kiedy to pocałowała w policzek swoją 51-letnią matkę i 55-letniego ojca. W obliczu tak wielkich wydarzeń młodzieńcze zauroczenie Gavim prawdopodobnie zeszło na drugi plan.

Podsumowując, po raz kolejny mamy do czynienia z sytuacją, kiedy plotkarskie portale w sposób sztuczny generują ruch sugerując, że to co było jedynie fascynacją lub zauroczeniem jest dowodem prawdziwej miłości lub istniejącej relacji. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *