Leo Messi i jego żona Antonella Roccuzzo są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci. Co wiemy o ich związku?

Leo Messi to jedna z największych gwiazd światowego futbolu, który jest uwielbiany jest nie tylko przez argentyńskich kibiców. Nie ma w tym nic dziwnego – jego kariera oraz talent są naprawdę imponujące. Z tego właśnie powodu wiele osób, które interesują się piłką nożną chciałoby dowiedzieć się czegoś więcej o Messim. Interesuje ich między innymi życie prywatne znakomitego piłkarza. Postanowiliśmy się więc przyjrzeć mu nieco bliżej. Leo Messi jest szczęśliwym mężem oraz ojcem. Sprawdź co udało nam się ustalić. 

Kim jest żona Messiego?

Na zdjęciach, które znajdziemy w gazetach oraz na portalach internetowych Messiemu towarzyszy przepiękna kobieta, która jest jego żoną. To Antonella Roccuzzo. Co wiadomo o wybrance wybitnego strzelca? Jest 36 letnią modelką, która przyszła na świat w 1988 roku. Jej ojcem jest biznesmen Jose Roccuzzo zaś matką Patricia Blanko. Jej mama zdecydowała się pełnić rolę gospodyni domowej i otoczyła ciepłem swój dom oraz ukochane córki. Żona Leo Messiego ma bowiem jeszcze dwie siostry – Paulę i Clarę. Antonella Roccuzzo poza karierą modelki była również studentką dietetyki. Obecnie skupia się na wspieraniu swojego męża i wychowywaniu synów. Aktywnie działa również w mediach społecznościowych, gdzie zdarza jej się nawiązywać współprace reklamowe i promować różne produkty.

Związek Messiego i Antonelli Roccuzzo – para znała się od dziecka!

Leo Messi i Antonella od wielu lat tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Nie wszyscy jednak wiedzą, że para zna się od najmłodszych lat. Poznali się jako dzieci dzięki jej kuzynowi podczas turnieju piłkarskiego rozgrywanego w okolicach Rosario. Messi miał wówczas zaledwie 5 lat, jego obecna małżonka jest o rok młodsza. Drogi pary ponownie przecięły się w 2008 roku. Od tego czasu zaczęli się spotykać, co było dość często komentowane przez portale plotkarskie. Niemniej jednak wówczas para nie komentowała tego oraz nie składała żadnych oświadczeń.
Para zaręczyła się w 2010 roku jednak nie robiono z tego wydarzenia medialnego. Rozpoczęli wspólne życie a na świat zaczęły przychodzić ich dzieci. Do ślubu pary doszło w 2017 roku. To wyraźny dowód, że mimo upływu lat wciąż darzą się uczuciem i liczą na wspólne życie w przyszłości. 

Dzieci Leo Messiego – co o nich wiemy?

Leo Messi ma w swoim życiu sporo szczęścia. Jest nie tylko wybitnym piłkarzem, szczęśliwym mężem ale również dumnym ojcem trójki dzieci. których matką jest żona Messiego. Dzieci Leo Messiego to trójka uroczych chłopców, którzy często pojawiają się na fotografiach na profilach Messiego i jego żony.
W 2012 roku urodził się pierworodny syn pary czyli Thiago. Po trzech latach para zdecydowała się na kolejne dziecko i na świat przyszedł Mateo. Ostatni z chłopców urodził się w 2018 roku i nosi imię Ciro.

Wiele osób zastanawia się, czy dzieci Leo Messiego powtórzą karierę piłkarską swojego ojca. Na razie za wcześnie jest jeszcze, by o tym mówić, nie da się jednak ukryć, że miłość do piłki z pewnością odziedziczyli po swoim sławnym tacie. Na licznych zdjęciach możemy znaleźć wizerunki synów Messiego w strojach piłkarskich, często też wraz ze swoją mamą pojawiają się na trybunach. 

Podsumowując, Leo Messi to człowiek, który osiągnął nie tylko gigantyczny sukces sportowy ale również może pochwalić się szczęśliwym życie osobistym. Od lat tworzy zgodny związek a uczucie pomiędzy nim a jego żoną nie gaśnie. Jest również szczęśliwym ojcem trójki chłopców, którzy kibicują swojemu ojcu ze wszystkich sił. Pozostaje nam więc jedynie pogratulować i cieszyć się szczęściem ulubionego, argentyńskiego strzelca.

Leo Messi – największe sukcesy

Leo Messi to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy wszech czasów.Urodził się 24 czerwca 1987 roku w Rosario, Argentynie. Zaczynał grę w młodzieżowym zespole FC Barcelony, z którym spędził większość swojej kariery. W 2004 roku zadebiutował w pierwszej drużynie klubu. Argentyńczyk, który gra na pozycji napastnika w FC Barcelonie i reprezentacji swojego kraju, zdobył wiele nagród i trofeów w swojej bogatej karierze. Oto niektóre z nich:

  • Sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki – nagrody przyznawanej najlepszemu piłkarzowi świata w danym roku. Messi otrzymał ją w latach 2009, 2010, 2011, 2012, 2015 i 2019, bijąc rekord Cristiano Ronaldo, który ma pięć takich trofeów.
  • Czterokrotny zdobywca Złotego Buta – nagrody przyznawanej najlepszemu strzelcowi w Europie w danym sezonie. Messi wywalczył ją w latach 2010, 2012, 2013 i 2017, strzelając odpowiednio 34, 50, 46 i 37 goli w lidze hiszpańskiej.
  • Dziesięciokrotny mistrz Hiszpanii – Messi jest kluczowym zawodnikiem Barcelony, która dominuje w La Liga od ponad dekady. Messi wygrał z nią mistrzostwo kraju w latach 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013, 2015, 2016, 2018 i 2019.
  • Czterokrotny zdobywca Ligi Mistrzów – najbardziej prestiżowego klubowego turnieju w Europie. Messi triumfował z Barceloną w latach 2006, 2009, 2011 i 2015, pokonując w finałach takie zespoły jak Arsenal, Manchester United, Juventus i Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *