Jakub Rzeźniczak – kim jest jego żona i dzieci? Skandale rodzinne znanego piłkarza

Nie da się ukryć, że każdy piłkarz marzy o sławie i rozgłosie. Większości jednak zależy na tym, by osiągnąć je dzięki swoim umiejętnościom sportowym i doskonałej grze w piłce. Niestety, nie zawsze tak jest. Doskonałym przykładem jest Jakub Rzeźniczak, który jest znany przede wszystkim z licznych skandali rodzinnych i obyczajowych, które towarzyszą mu od lat. Sprawdźmy kim jest jego żona i dzieci i dlaczego zmaga się on aż z tak negatywnym odbiorem swojej osoby. 

Jakub Rzeźniczak – co warto wiedzieć o jego karierze sportowej?

Choć obecnie media rozpisują się o Jakubie Rzeźniczaku głównie w kontekście jego burzliwego życia uczuciowego oraz skandalicznych wypowiedzi nie da się ukryć, że piłkarz ma za sobą również sukcesy sportowe. 

Jakub Rzeźniczak urodził się 26 października 1986 roku w Łodzi. Swoją profesjonalną karierę zaczynał w Widzewie Łódź. Jego droga piłkarska wiodła przez różne kluby. Po debiucie w drużynie rezerw Widzewa Łódź, Rzeźniczak szybko przyciągnął uwagę trenera pierwszej drużyny. W wieku zaledwie 16 lat zadebiutował w I lidze, a jego dobre występy przyczyniły się do transferu do Legii Warszawa w 2004 roku. W barwach stołecznego klubu spędził dwanaście sezonów, zdobywając pięć tytułów mistrzowskich, sześć krajowych pucharów oraz Superpuchar Polski. Stał się tym samym najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii Legii. W czasie swojej kariery w Legii, Rzeźniczak pięciokrotnie wystąpił w fazie grupowej Ligi Europy UEFA, a w sezonie 2016/2017 także w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA.

W 2017 roku przeniósł się do Qarabağu Ağdam w Azerbejdżanie, gdzie zdobył dwa tytuły mistrzowskie ligi azerskiej. Następnie, w 2019 roku, podpisał kontrakt z Wisłą Płock, a w 2023 roku związał się z drugoligową Kotwicą Kołobrzeg. Skandale jakie mu towarzyszą sprawiły, że klub ten jednak zdecydował się na rezygnację z tej współpracy. Rzeźniczak był również reprezentantem Polski. W latach 2008-2014 wystąpił w narodowych barwach dziewięć razy. Jego umiejętności, zaangażowanie i pasja do piłki nożnej sprawiły, że stał się rozpoznawalną postacią w polskim sporcie.

Żona Jakuba Rzeźniczaka – co wiemy o związkach piłkarza?

Obecnie odwiedzając profil na Instagramie Jakuba Rzeźniczaka znajdujemy na nim praktycznie same zdjęcia, na których towarzyszy mu piękna kobieta z maluszkiem a wcześniej w zaawansowanej ciąży. Jest nią Paulina Nowicka (obecnie Rzeźniczak), druga żona piłkarza. Para pobrała się na Florydzie w listopadzie 2022 roku. Niedługo później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Warto jednak mieć świadomość, że nie jest to pierwsza żona Rzeźniczaka.

Piłkarz był już bowiem żonaty z modelką Eweliną Zając. Para pobrała się w 2016 roku a ich ślub był głośnym, medialnym wydarzeniem. Niestety, choć na pierwszy rzut oka para wyglądała na szczęśliwą Jakub Rzeźniczak wdał się w romans z tajemniczą Eweliną, którego efektem było nieślubne dziecko. w 2020 roku para rozwiodła się.

Po rozwodzie z pierwszą żoną Jakub Rzeźniczak był jeszcze w związku z Magdaleną Stępień, z którą związał się w marcu 2020 r. Byli parą do czerwca 2021 r. Mężczyzna zakończył relację gdy kobieta była w zaawansowanej ciąży. Ich wspólne, nieżyjące już dziecko urodziło się miesiąc po rozstaniu. 

Dzieci Jakuba Rzeźniczaka – dramaty i kontrowersyjne wypowiedzi

Wchodząc na profil Jakuba Rzeźniczaka nie mamy problemu zauważyć, że jest on szczęśliwym i spełnionym ojcem. Na zdjęciach pojawia się jednak jedynie Antoninka – córka Rzeźniczaka i jego obecnej żony Pauliny. Dziewczynka przyszła na świat 10 lutego 2024 roku. 

Mężczyzna jest także ojcem Inez, której matką jest była kochanka piłkarza – Ewelina. W przypadku tej pociechy mamy do czynienia z wieloma kontrowersyjnymi wypowiedziami. W wywiadach Jakub Rzeźniczak dwukrotnie nie przemyślał swoich słów sprawiając, że dziewczynka została narażona na ogromne nieprzyjemności. 

Po raz pierwszy zarzucił swojej nieformalnej partnerce prostytucję jednocześnie sam przyznając, że korzystał z jej usług. To jednak nie wszystko, w jednym z wywiadów w telewizji śniadaniowej przyznał, że nie ma kontaktu z Inez i nie chce by starsza córka kontaktowała się z młodszą, która wówczas dopiero miała przyjść na świat. Spotkała go za to ogromna fala krytyki. 

Jakub Rzeźniczak był również ojcem syna, którego matką była Magdalena Stępień. Piłkarz nie tylko rozstał się z nią gdy była w zaawansowanej ciąży. Wkrótce po narodzinach Oliwiera okazało się, że chłopiec cierpi na nowotwór wątroby. Stało się to powodem kolejnych kontrowersji wokół Rzeźniczaka. Jego była partnerka chciała leczyć chłopca za granicą, w Izraelu. Rzeźniczak był przeciwny temu leczeniu i odmówił ponoszenia kosztów, w związku z czym Magdalena Stępień założyła zbiórkę na ten cel. Udało jej się wyjechać na leczenie, mimo to jednak chłopiec zmarł w lipcu 2022 roku. 

Nie da się więc ukryć, że życie uczuciowe Jakuba Rzeźniczaka jest dość bujne i intensywne a także niepozbawione kontrowersji i skandali. Nic więc dziwnego, że media częściej rozpisują się o nim, niż o jego karierze sportowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *