Jakub Piotrowski – czy ma żonę oraz dzieci? Wiek, wzrost i pochodzenie znanego piłkarza

Mistrzostwa Euro 2024 sprawiły, że piłka nożna ponownie stała się sportem, który interesuje wszystkich. Nawet osoby, które nie śledzą na co dzień piłkarskich rozgrywek interesują się zawodnikami wchodzącymi w skład reprezentacji. O niektórych z nich wiadomo jednak stosunkowo niewiele, ponieważ na co dzień nie pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Jedną z takich osób jest bez wątpienia Jakub Piotrowski. Tymczasem jest to bardzo interesująca postać, którą warto poznać nieco bliżej. 

Jakub Piotrowski – co warto wiedzieć o jego karierze zawodowej?

Jakub Piotrowski to 26-letni polski piłkarz, który występuje na pozycji pomocnika w bułgarskim klubie Łudogorec Razgrad oraz w reprezentacji Polski. Piotrowski jest wychowankiem Unislavii Unisław i przed dołączeniem do Łudogorca grał w takich klubach jak Chemik Bydgoszcz, Wda Świecie, Pogoń Szczecin i Stomil Olsztyn. 14 maja 2018 roku podpisał trzyletni kontrakt z belgijskim klubem KRC Genk, występującym w Eerste klasse A. Od 28 lipca 2022 roku reprezentuje barwy Łudogorca Razgrad. Piotrowski ma na swoim koncie występy w reprezentacji Polski, debiutując 12 października 2023 roku. Jego wartość rynkowa wynosi obecnie 5,00 mln €. Jest to utalentowany zawodnik, który może przynieść wiele korzyści swojemu klubowi i reprezentacji.

Jakub Piotrowski – wiek, data urodzenia, pochodzenie

Jakub Piotrowski urodził się 4 października 1997 roku w Toruniu. Warto jednak wspomnieć, że nie wychowywał się w tym mieście. Pochodzi bowiem z terenów wiejskich, a konkretniej z Grabowca. O jego rodzicach wiadomo stosunkowo niewiele, jednakże w jednym z wywiadów Jakub Piotrowski powiedział o tym, że prowadzili gospodarstwo rolne, na którym chętnie pomagał. Piłkarz ma obecnie 26 lat. Wiadomo również, że nie jest jedynakiem, ponieważ w rozmowach z mediami wspomina o tym, że wychowywał się z bratem. Jego brat nie jest jednak osobą publiczną, dlatego też wiadomo o nim stosunkowo niewiele. 

Jakub Piotrowski – wzrost, waga i warunki fizyczne

Jakub Piotrowski to piłkarz, którego warunki fizyczne zdecydowanie wyróżniają go na boisku. Mając 186 centymetrów wzrostu, łączy w sobie zarówno siłę, jak i zwinność, co czyni go wszechstronnym zawodnikiem. Jego waga oscyluje wokół 80 kilogramów, co przy jego wzroście daje idealne proporcje, umożliwiające efektywną grę zarówno w obronie, jak i w ataku. Piotrowski dysponuje nie tylko imponującymi parametrami fizycznymi, ale również świetną wytrzymałością i kondycją, które pozwalają mu na utrzymanie wysokiego poziomu intensywności przez pełne 90 minut meczu. Jego warunki fizyczne w połączeniu z umiejętnościami technicznymi sprawiają, że jest nieocenionym atutem każdej drużyny, w której gra.

Jakub Piotrowski – żona

Jakub może poszczycić się sukcesami nie tylko na polu zawodowym, ale i prywatnym. Nie jest co prawda żonaty, niemniej jego serce od dawna pozostaje zajęte Od co najmniej siedmiu lat jest szczęśliwie związany z Wiktorią Jankowską. Pierwsze wspólne zdjęcie tej pary, dostępne na Instagramie piłkarza, pochodzi z marca 2017 roku. Przeglądając fotografie z Wiktorią, można zauważyć, że przeszła znaczącą metamorfozę przez te lata. Do 2020 roku była blondynką, a obecnie jest brunetką. Na swoim profilu na Instagramie Wiktoria podaje, że jest certyfikowaną nauczycielką jogi. Widać też, że pasjonuje się podróżami, co potwierdzają liczne relacje z jej zagranicznych wyjazdów. Jakub i Wiktoria odwiedzili razem takie miejsca jak Dubaj, Mykonos czy Zanzibar.

Czy Jakub Piotrowski ma dzieci?

Wielu kibiców, którzy dowiadują się o tym, że Jakub Piotrowski jest w długim związku zastanawia się czy on oraz jego wybranka doczekali się już własnych pociech. Wszystko wskazuje na to, że tak się nie stało. Zarówno na profilach Jakuba, jak i jego partnerki Wiktorii brak bowiem jakichkolwiek fotografii, które mogłyby świadczyć o tym, że są rodzicami. Wydaje się, że piłkarz na razie skupia się na rozwoju swojej kariery zawodowej, co jest całkowicie zrozumiałe. Warto również wspomnieć o tym, że Jakub Piotrowski niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego też nie wiadomo jakie ma plany dotyczące rodzicielstwa jeśli chodzi o przyszłość. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *