Dziewczyna Kyliana Mbappe – kim jest Rose Bertram? Czy to będzie jego ŻONA?

Znani i cenieni piłkarze są obiektem zainteresowań nie tylko kibiców ale również mediów. Te, w pogoni za nowymi wiadomościami często interesują się także życiem prywatnym czołowych zawodników. Nie inaczej jest w przypadku Kyliana Mbappe. Już od pewnego czasu portale plotkarskie rozpisują się na temat jego dziewczyny. Rose Bertram, bo tak nazywa się kobieta jest wnikliwie obserwowana a w sieci możemy znaleźć sporo informacji na jej temat. Dlatego też my również postanowiliśmy sprawdzić kim jest. 

Kylian Mbappe – zawrotna kariera

Kylian Mbappe urodził się 20 grudnia 1998 roku w Paryżu i wychował się w Bondy, jednej z peryferii miasta z dużą społecznością imigrantów. Jego matka, Fayza Lamari, pochodzi z Algierii, a jego ojciec, Wilfried Mbappe, emigrował z Kamerunu. Wilfried Mbappe był trenerem i dyrektorem dla lokalnego klubu AS Bondy, a jego syn dołączył do drużyny młodych zespołów w wieku sześciu lat. Kylian Mbappe szybko stał się znany ze swojej wyjątkowej szybkości i umiejętności strzelania na bramkę. W 2017 roku, w wieku 18 lat, Mbappe podpisał na czele transferu do Paris Saint-Germain na trwały transfer wart 180 milionów euro, co czyni go drugim najdroższym graczem i najdroższym graczem młodym wszech czasów. Na poziomie reprezentacji Francji zdobył mistrzostwo świata w 2018 roku jako najmłodszy francuski strzelec na mistrzostwie świata oraz jako drugi młodszy gracz po Pelé’ze strzelać na mistrzostwie świata.

Plotki i ploteczki o życiu uczuciowym Mbappe

Gdy Kylian Mbappe zaczął osiągać coraz większe sukcesy na boisku całe jego życie stało się nagle obiektem zainteresowania mediów i kibiców. I choć on sam starał się utrzymać je w tajemnicy i niezbyt chętnie dzielił się informacjami na ten temat. Mimo to media chętnie spekulują na temat jego związków. Początkowo wiązano go z Alicią Aylies – francuską wokalistką oraz modelką. Następnie media obiegły informacje dotyczące związku Mbappe z z transpłciową modelką Inesą Rau, która jako pierwsza pojawiła się na okładce Playboya. Doniesienia te nie były jednak potwierdzone a w sieci wciąż pojawiały się kolejne zapytania. Frazy takie jak: żona Kyliana Mbappe pojawiały się wyjątkowo często na forach internetowych. Musimy więc wyjaśnić, że sprawa jest jasna. Żona Mbappe jeszcze nie istnieje jednak serce doskonałego piłkarza jest zajęte. 

Rose Bertram – co o niej wiadomo?

Gwiazdor PSG od ponad roku spotyka się ze zjawiskowo piękną kobietą. Media szybko ustaliły, że jest to Rose Bertram. To belgijska modelka, która zyskała sławę dzięki swojej urodzie, talentowi i zróżnicowanemu portfolio. Urodziła się 26 października 1994 roku w Kortrijk.

Swoją karierę zaczęła wyjątkowo wcześnie, ponieważ już w wieku 13 lat została zapisana przez swoją matkę do agencji modelingowej. Jako modelka zaczęła pracować w wieku 16 lat. Została wybrana przez agencję Dominique. Od tego czasu wystąpiła w kampaniach dla takich marek jak H&M, L’Oréal, Hunkemöller, Primark i Agent Provocateur. Co ciekawe jest stosunkowo niska jak na modelkę. W sieci możemy bowiem znaleźć informacje, że ma 170 cm wzrostu.

W 2015 roku była pierwszą belgijską modelką występującą w magazynie Sports Illustrated Swimsuit Issue. Modelka aktywnie działa również na Instagramie, gdzie zgromadziła obecnie ponad milion obserwujących. Ponadto jest właścicielką własnej marki GouldSince21, która sprzedaje biżuterię i dodatki. 

Dziewczyna Mbappe – związki z piłkarzami

Nie da się ukryć, że dziewczyna Mbappe początkowo nie spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród fanów piłkarza. Wynika to z faktu, że już wcześniej była w związku z piłkarzem drużyny PSG, jej partnerem był bowiem Grégory Van der Wiel. Holender jest ojcem dwójki dzieci modelki. Na temat jej pociech nie wiadomo jednak zbyt wiele, ponieważ Rose Bertram stara się chronić ich prywatność. W związku z tym była oskarżana o wchodzenie w związki z piłkarzami w celu zdobycia większej popularności. Nic jednak nie wskazuje na to, żeby tak było a jej relacja z Mbappe rozwija się i kwitnie.

Co wiemy o związku Kyliana i Rose Bertram?

Prawdopodobnie Kylian Mbappe i Rose Bertram zaczęli spotykać się w 2022 roku.  Dziewczyna Mbappe jest starsza od niego o 3 lata. Z tego co udało nam się ustalić poznali się podczas pokazu mody, który miał miejsce w Paryżu. Rose brała w nim udział jako modelka. Przez pewien czas para utrzymywała, że są jedynie w relacji przyjacielskiej. Obecnie wiemy już jednak, że tworzą zgodny i udany związek, w którym nie brakuje ciepłych uczuć. Pozostaje nam więc życzyć parze dużo miłości i szczęścia w związku. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *