Bella Esmeralda, czyli najmłodsza córka Ronaldo i Georginy Rodriguez

Cristiano Ronaldo to jeden z tych piłkarzy, którzy cieszą się uznaniem i sympatią kibiców na całym świecie. Nic więc dziwnego, że nie tylko śledzą oni jego poczynania na boisku, ale są również zainteresowani życiem prywatnym piłkarza. On sam zresztą dzieli się nim chętnie za pośrednictwem social mediów. Dzięki temu wiemy jak wygląda jego najmłodsza córka – Bella Esmeralda. Musimy przyznać, że jest naprawdę uroczym maleństwem. Zobacz co jeszcze udało nam się ustalić na jej temat. 

Kariera Cristiano Ronaldo – co warto wiedzieć?

Cristiano Ronaldo to jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. Urodził się w 1985 roku na portugalskiej wyspie Maderze. Jego talent do piłki nożnej został zauważony już w młodym wieku, gdy grał w lokalnym klubie Andorinha. W wieku 12 lat przeniósł się do Lizbony, gdzie dołączył do akademii Sportingu. Tam zaimponował swoją szybkością, dryblingiem i strzałem. W 2003 roku, mając 18 lat, Ronaldo zwrócił na siebie uwagę sir Alexa Fergusona, menedżera Manchesteru United. Angielski klub zapłacił za niego 12 milionów funtów, co było wówczas rekordem dla nastolatka.

W 2009 roku Ronaldo spełnił swoje marzenie i przeniósł się do Realu Madryt stał się legendą, strzelając ponad 450 goli w ponad 400 meczach. W 2018 roku Ronaldo zaskoczył wszystkich i podpisał kontrakt z Juventusem Turyn za 100 milionów euro. Włoski klub liczył na to, że Ronaldo pomoże im zdobyć upragnioną Ligę Mistrzów, czego jednak nie udało się zrealizować. Jest również liderem i kapitanem reprezentacji Portugalii.

Związek Georginy Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Relacja Georginy Rodriguez oraz Cristiano Ronaldo ciekawi nie tylko miłośników piłki nożnej. Przypomina bowiem bajkę o kopciuszku. Georgina  urodziłą się 27 stycznia 1994 roku w Argentynie. Nie miała w życiu lekko, dlatego też zdecydowała się wyjechać do Europy, gdzie stać ją było jedynie na wynajęcie niewielkiego, nieogrzewanego mieszkania. Para poznała się w sklepie Gucci w Madrycie.

Ronaldo był klientem, ona zaś sprzedawczynią. Jak oboje przyznają, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para tworzy zgodny związek od 8 lat i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Osoby, które są zaciekawione ich relacją mogą dowiedzieć się więcej oglądając film dokumentalny produkcji Netflixa o Georginie Rodriguez. Film pt. „Jestem Georgina” zdradza intymne szczegóły z życia pary. 

Bella Esmeralda – największe szczęście w mroku rozpaczy

Bella Esmeralda to najmłodsza córka Cristiano Ronaldo, który wprost oszalał na jej punkcie. Niestety, radość z narodzin Belli przyćmiewał ból. Ciąża Georginy Rodriguez była bowiem bliźniacza. Bella Esmeralda przyszła na świat wraz ze swoim bratem bliźniakiem. Niestety chłopiec, któremu nadano imię Angel zmarł tuż po porodzie co było strasznym ciosem dla jego rodziców.

Bella Esmeralda na szczęście urodziła się zdrowa i szybko rośnie. Internauci zgodnie twierdzą, że coraz bardziej przypomina swojego znanego ojca. Zarówno on, jak i Georgina Rodrigez chętnie publikują bowiem w sieci zdjęcia swojej ukochanej córeczki. Możemy więc podziwiać rozwój małej Belli, która już 18 kwietnia ukończy dwa latka. W sieci pod jej zdjęciami nie brakuje pozytywnych komentarzy, komplementów oraz dobrych życzeń. Nie ma w tym nic dziwnego, Bella Esmeralda jest bowiem naprawdę uroczym maluchem.

Czy Cristiano Ronaldo ma inne dzieci?

Mówiąc o Belli Esmeraldzie nie sposób nie wspomnieć o innych dzieciach piłkarza, które wychowują się w luksusowej willi wraz z najmłodszą siostrą. Przypomnijmy, że Cristiano Ronaldo ma bowiem piątkę dzieci. Najstarszy syn nosi imię Cristiano Junior i ma obecnie 12 lat. Został urodzony przez surogatkę, której dane są niejawne.

Podobnie jak jego młodsze rodzeństwo: bliźnięta Eva i Mateo, którzy mają obecnie 4 latka.
Jeśli zaś chodzi o biologiczne dzieci Cristiano Ronaldo i Georginy Rodrigez jest także rodzicami Alany Martiny. Dziewczynka przyszła na świat pod koniec 2017 roku. Para wspólnie opiekuje się całą piątką a Georgina Rodrigez nie wyróżnia w żaden sposób swoich biologicznych pociech. Trzeba jednak przyznać, że jest dość surową matką a jej metody wychowawcze mogą być postrzegane za dość kontrowersyjne.

Przykładowo, nie pozwala swoim dzieciom marnować jedzenia. O posiłkach wypowiedziała się w następujący sposób:

“Wyjaśniam im, że nigdy nie należy zostawiać jedzenia, a jeśli zostawią część obiadu, uznaję to za popołudniową przekąskę lub kolację. Jeśli to nie wystarczy, pokazuję im filmy z głodującymi dziećmi i tłumaczę im, że jeśli będą się upierać, by nie jeść tego, co zostało im przygotowane, to z nimi może stać się to samo.”

– dodała Georgina Rodriguez.

Warto jednak zaznaczyć, że zarówno Georgina, jak i Cristiano bardzo kochają swoje pociechy i chętnie spędzają wspólny czas. Na kontach Instagram obojga możemy znaleźć wiele wspólnych fotografii z wyjazdów i podróży. Jednocześnie jednak warto zdać sobie sprawę z tego, że dzieci pary nie mają łatwego życia w grupie rówieśniczej, ponieważ ze względu na popularnego i bogatego ojca są prześladowane przez innych uczniów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *