Nicola Zalewski ma dziewczynę – to PIĘKNA włoszka Nicol Luzardi!

Nie da się ukryć, że piłkarze grający w reprezentacji naszego kraju to przystojni mężczyźni, którzy mogą powodować szybsze bicie serc wśród damskiej części społeczności kibiców. Doskonałym przykładem jest Nicola Zalewski – 22 letni sportowiec, który bardzo dobrze pokazał się choćby na Mistrzostwach Świata w Katarze. Nic więc dziwnego, że w sieci często pojawiają się pytania o to, czy Nicola Zalewski ma dziewczynę. Postanowiliśmy to sprawdzić

Nicola Zalewski – polskie korzenie, włoski temperament

Nicola Zalewski to jeden z najbardziej obiecujących młodych piłkarzy polskiego pochodzenia. Urodzony we Włoszech, gra na pozycji lewego pomocnika w AS Roma, gdzie zadebiutował w 2021 roku. Zagrał wówczas w pierwszym zespole Romy, zarówno w Serie A, jak i w Lidze Europy. W sezonie 2021/2022 zdobył swoją pierwszą bramkę w seniorskiej karierze i wygrał Ligę Konferencji Europy UEFA. Zalewski ma polskich rodziców, którzy wyemigrowali z Łomży do Włoch w 1989 roku.

Jego ojciec, Krzysztof Zalewski, zmarł w 2021 roku na nowotwór. Zalewski zdecydował się reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej i uczestniczył w Mistrzostwach Świata 2022, gdzie rozegrał 14 meczów. Zalewski jest uważany za piłkarza o dużym potencjale, który może być przyszłą gwiazdą polskiego futbolu.

Czy Nicola Zalewski ma dziewczynę?

To pytanie, które pojawiało się w sieci niezwykle często jak tylko okazało się, że Nicola Zalewski będzie brał udział w Mistrzostwach Świata w Katarze. Nie da się bowiem ukryć, że wiele pań odczuwało szybsze bicie serca na widok przystojnego zawodnika. Niestety, musimy rozczarować wszystkie fanki Zalewskiego. Jego serce zajęte jest od 2022 roku.

Dziewczyną Nicoli Zalewskiego jest piękna Nicol Luzardi. Dziewczyna towarzyszyła jego siostrze podczas mistrzostw w Katarze, i chętnie dzieliła się zdjęciami ze wspólnego kibicowania oraz wspierania swojego ukochanego. Ponadto Nicola Zalewski z dziewczyną chętnie pozują do wspólnych zdjęć, przez co wiemy, że mimo upływu lat związek nadal trwa i daje im dużo szczęścia.

Co wiemy o dziewczynie Nicoli Zalewskiego?

Partnerka Zalewskiego pochodzi z Włoch. Nicol Luzardi z zawodu jest tancerką. Jej choreografie często pokazują się w programach telewizyjnych takich jak „Tale E Equale”. Kobieta jest także influencerką. Prowadzi aktywne profile na Instagramie oraz TikToku. Dzieli się swoimi układami tanecznymi, prezentuje tańce do popularnych piosenek jak również pokazuje swoje życie zawodowe i prywatne. 

Jest kobietą, która nie boi się ekstremalnych wyzwań i przeżyć. Za pośrednictwem Instagramu podzieliła się np. relacją ze skoku ze spadochronem.  Co ciekawe, Zalewski nie jest pierwszym piłkarzem, z którym związała się Nicol Luzardi. Kobieta ma za sobą bowiem związek z piłkarzem Juventusu Lucą Pellegrinim. Jak można się domyślać, wzbudziło to niezbyt pochlebne komentarze, które padały najczęściej ze strony zawiedzionych fanek z Polski. Wszystko jednak wskazuje, że złośliwości są całkowicie niepotrzebne, ponieważ para tworzy udaną relację i wygląda na szczęśliwą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *