Córki Lewandowskiego – jak obecnie wyglądają i kiedy się urodziły? Ciekawe informacje o ich córkach

Robert Lewandowski to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Na swoim koncie ma wiele sukcesów sportowych, jest również człowiekiem bardzo majętnym. Jednak największe szczęście daje mu rodzina. Od lat tworzy udany związek z Anną Lewandowską, jest także szczęśliwym ojcem dwóch córek. Co wiadomo o dziewczynkach? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Robert i Anna Lewandowscy – historia związku

Robert i Anna Lewandowscy to jedna z najbardziej znanych i lubianych par w polskim show-biznesie. Oboje są utalentowanymi sportowcami, którzy osiągnęli sukcesy na arenie międzynarodowej. Robert jest gwiazdą piłki nożnej, kapitanem reprezentacji Polski i napastnikiem Bayernu Monachium, gdzie zdobył wiele trofeów i nagród indywidualnych. Anna zajmuje się prowadzeniem własnej firmy, która promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Para jest ze sobą od kilkunastu lat, z czego ponad 10 lat tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. W show biznesie jest to jedna z niewielu par, która trwa ze sobą mimo upływu lat.

Córki Lewandowskiego czyli Laura i Klara

Anna i Robert doczekali się dwójki dzieci, które są obecnie całym ich światem, co niejednokrotnie podkreślają w wywiadach. Córeczki noszą imiona Laura i Klara. Starsza z nich, czyli Laura przyszła na świat 4 maja 2017 roku. Klara urodziła się 3 lata później. Jej urodziny przypadają na 6 maja. W wywiadach często pojawiają się pytania dotyczące kolejnych dzieci pary. Anna Lewandowska nie wyklucza posiadania kolejnych pociech, niemniej jednak na razie para skupia się na wychowaniu córek i rozwoju swoich karier. 

Obecność córek Lewandowskiego w sieci – rodzice dbają o ich prywatność!

Nie da się ukryć, że narodziny dziewczynek wywołały w mediach ogromne zainteresowanie. Portale plotkarskie chętnie rozpisywały się o córkach Lewandowskich spekulując na temat ich wyglądu itd. Sami Lewandowscy postanowili jednak wychowywać dziewczynki z dala od blasku fleszy. Nie oznacza to oczywiście, że w sieci nie pojawiają się żadne zdjęcia rodzinne. Wprost przeciwnie, Anna Lewandowska lubi pisać o macierzyństwie oraz o tym, jak wygląda codzienność ich rodziny. Niemniej jednak, w sieci trudno jest znaleźć zdjęcia, na których widoczne byłyby twarze dziewczynek.

Lewandowscy starają się chronić prywatność swoich córek na tyle, na ile jest to możliwe w przypadku tak znanych i rozpoznawalnych rodziców. Zdjęcia, jakie pojawiają się w mediach społecznościowych przedstawiają Laurę i Klarę stojące tyłem lub jedynie profile dziewczynek. Z całą pewnością fakt, że rodzina mieszka obecnie w Barcelonie ułatwia im zachowanie anonimowości córek.

Podsumowując, córki Lewandowskiego to kilkuletnie dziewczynki, które cieszą się beztroskim dzieciństwem i ogromem miłości. Dzięki trosce rodziców, mimo ich ogromnej sławy dziewczynki wolne są od medialnej nagonki oraz licznych komentarzy. Wielu miłośników talentu Lewandowskiego docenia te starania, zwłaszcza obecnie gdy coraz więcej mówi się o neg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *