Anna Lewandowska ujawniła, że ma sztuczne piersi. Czy miała wsparcie męża Roberta?

Anna Lewandowska należy do najbardziej popularnych żon piłkarzy w naszym kraju. Nie tylko od wielu lat tworzy z Robertem zgodny i udany związek, ale również sama aktywnie działa jako influencerka propagująca zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Nic więc dziwnego, że media nieustannie rozpisują się o niej i śledzą każdy jej krok. W ostatnim czasie tematem numer jeden są sztuczne piersi Anny Lewandowskiej. Kobieta zdecydowała się bowiem na operację plastyczną. Czy mogła liczyć na wsparcie męża? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Dyskusje na temat “poprawek” Anny Lewandowskiej a rzeczywistość

Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska jest osobą, która często staje się obiektem plotek. Media bardzo często zarzucały jej, że poprawiała swoją urodę za pomocą skalpela oraz innych zabiegów medycyny estetycznej. Okazało się jednak, że nie jest to do końca prawdą, ponieważ kobieta nigdy nie zdecydowała się na inne operacje plastyczne poza powiększeniem piersi. Nie korzysta z wypełniaczy, liftingów i innych sposobów na poprawianie urody. Co ciekawe, media nigdy nie zapytały o to wprost. Zamiast tego wolano snuć domysły. Jak mówi Anna Lewandowska w trakcie ekskluzywnego wywiadu, którego udzieliła  Monice Sobień-Górskiej:

„Ludzie cały czas mi zarzucają, że coś sobie operuję, wszczepiam, wypełniam. Nie miałam żadnej operacji plastycznej poza biustem. Spójrz na moje opadające powieki. Gdybym chciała sobie zrobić, to co powinnam najpierw? Moje psie powieki. Żadnych wypełniaczy nigdy nie robiłam. Robiłam osocze, zrobiłam też kiedyś mezoterapię”

Sztuczne piersi Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska nie ma jednak problemu z tym, by przyznać się do powiększenia piersi i nie ukrywa, że zdecydowała się na ten zabieg by poczuć się lepiej w swoim ciele. We wspomnianym wyżej wywiadzie mówi:

„Jesteś pierwszą osobą, która mnie publicznie o to pyta. Wobec tego mówię: tak. Zrobiłam sobie implanty piersi i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Moje piersi po wykarmieniu dwóch córek nie wyglądały dobrze. Miałam duże kompleksy. Poza tym moje ciało jest moją wizytówką, pokazuję się publicznie w strojach sportowych, reklamuję ubrania. Kiedyś zarzekałam się, że nie zrobię piersi, bo będę zawsze chciała być supernaturalna. Ale zmieniłam zdanie. Teraz jestem pewniejsza siebie, czuję się kobieco, koniec kropka. Nie będę za to przepraszać”.

Co na to Robert Lewandowski?

Nie można zaprzeczyć, że działania Anny Lewandowskiej mają wpływ także na jej sławnego małżonka. Wielu kibiców zastanawiało się więc, jak Robert Lewandowski zareagował na wciąż nieco kontrowersyjną decyzję żony. Okazuje się jednak, że Lewy udzielił swojej małżonce pełnego wsparcia.

Mężczyzna stwierdził jasno że jeśli ma ona taką potrzebę i dzięki temu poczuje się lepiej popiera jej decyzję i nie widzi żadnego problemu. Pokazuje to, że para w każdym temacie jest w stanie wypracować wspólne stanowisko i mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Jest to jedna z nielicznych par w show biznesie, która trwa razem mimo upływu lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *