Jaki Jest Najlepszy Nowy Bukmacher w 2024?

Rynek bukmacherski przeżywa prawdziwy rozkwit. Każdego roku pojawiają się nowi bukmacherzy w Polsce z atrakcyjnymi bonusami powitalnymi i wysokimi kursami. Ta dynamika branży każe zadać pytanie: jaki jest najlepszy nowy bukmacher w 2024 roku? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, poniżej prześwietlamy dokładnie ofertę każdego operatora, który zaczyna działalność w naszym kraju.

Najlepsi nowi bukmacherzy — Ranking 2024

Zacznijmy od ogólnego przedstawienia nowych bukmacherów. Jest spora szansa, że o istnieniu niektórych z nich nie miałeś nawet okazji słyszeć.

BukmacherBonus powitalnyRok założeniaLiczba dyscyplinZakłady live w aplikacjiOcenaBezpieczny link
GO+betDo 900 zł + 25 zł z kodem OIVIP202230+Android, Apple5.0ZAGRAJ
comeON!Do 100 zł Cashback bez obrotu202230+Android, Apple4.8ZAGRAJ
Fuksiarz.plDo 500 zł Cashback bez obrotu202125+Android, Apple4.8ZAGRAJ
BettersDo 200 zł Cashback + bonus boost202130+Android, Apple4.7ZAGRAJ
BetcrisDo 1400 zł Cashback + freebet202130+Android, Apple4.6ZAGRAJ
 1. GoBet

Firma ta działa na polskim rynku zakładów od 2021 roku. Wtedy to uzyskała licencję ministerstwa finansów na organizację zakładów (numer zezwolenia: PA11.6831.11.2021).

Oferta zakładów bukmacherskich GoBet koncentruje się przede wszystkim na piłce nożnej. Choć nie jest ona najlepsza na rynku. Pozostali bukmacherzy wygrywają pod kątem ilości lig, z których mecze można typować.

Dużym plusem tego bukmachera jest bogata oferta na wydarzenia ze sportów wirtualnych, e-gamingu i gier karcianych. W GoBet można także typować gonitwy konne.

Tym, co wyróżnia ofertę GoBet jest fakt, że firma nie ogranicza możliwości obstawiania do strony internetowej i aplikacji mobilnej. Jako klient tego operatora możesz wysłać kupon także e w punkcie stacjonarnym.

W większości dużych miast GoBet ma swoje salony. Raczej polecamy Ci obstawianie online (jest to wygodne!), ale musisz wiedzieć, że bukmacher oferuje także opcję stacjonarną.

Ogólna ocena oferty: GoBet jest nowym bukmacherem, którego ofertę można określić mianem ciekawej. Na tle konkurencji wypada ona obiecująco i jest szansa, że firma w kolejnych latach na stałe wejdzie do grona najpopularniejszych stron z zakładami.

 1. ComeOn

ComeOn to nowy polski bukmacher, który działa na podstawie licencji ministerstwa finansów z 2022 roku. Licencja została przyznana na okres 6 lat.

W ComeOn bonus powitalny jest oferowany w postaci zakładu bez ryzyka. Może wartość promocji nie powala, ale daje dobre warunki do rozpoczęcia gier.

Zakłady u tego bukmachera można typować na stronie lub w aplikacji mobilnej — oprogramowanie mogą zainstalować osoby z systemem operacyjnym iOS i Android. To duży plus. Niestety nie każdy bukmacher oferuje taką kompatybilność.

Pewnym minusem oferty ComeOn jest niezbyt długa lista dyscyplin sportowych, które można obstawiać. Mimo to propozycja tego bukmachera zaspokoi oczekiwania większości graczy — jest piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis ziemny i stołowy. Słowem: większość zakładów bukmacherskich, z których korzystają polscy typerzy.

Ogólna ocena oferty: na pierwszy rzut oka oferta zakładów ComeOn ma wszystko, czego potrzeba do udanego obstawiania. Jedynie strona bukmachera wydaje się mało intuicyjna, ale bliższe jej poznanie pozwala na sprawne typowanie najlepszych wydarzeń.

 1. Fuksiarz.pl

Można powiedzieć, że bukmacher Fuksiarz.pl jest swego rodzaju seniorem wśród najmłodszych stażem firm. Licencję ministerstwa finansów otrzymał już w 2020 roku. Te 4 lata obecności na rynku pozwoliły firmie wprowadzić kilka udoskonaleń.

Ofertę zakładów bukmacherskich Fuksarz.pl można obstawiać w wariancie przedmeczowym, jak i w czasie rzeczywistym. Jeżeli chodzi o zakłady live, można je w wygodny sposób typować, bo firma daje dostęp do aplikacji mobilnej.

Oceniając Fuksiarz na tle konkurencji, firma gorzej wypada pod kątem liczby dyscyplin do obstawiania. Nie jest to jednak duży mankament. Podobnie jak w przypadku bukmachera ComeOn najważniejsze gry są dostępne.

Fuksiarz sporo oferuje w obszarze bonusów powitalnych. W ich skład wchodzi freebet i zakład bez ryzyka. Aby skorzystać z bonusowych środków, trzeba wpłacić depozyt w wysokości 50 złotych.

Ogólna ocena oferty: Fuksiarz to zakłady bukmacherskie, którym każdy powinien dać szanse. Zresztą potwierdza to większość zarejestrowanych użytkowników. Jako że pierwszy kupon można postawić w ramach bonusu powitalnego, strona ta powinna być obowiązkowym adresem na liście każdej osoby zainteresowanej nowymi bukmacherami.

 1. Betters

To jeden z najlepiej rokujących nowych bukmacherów na polskim rynku bukmacherskim. Mnogość gier, które można wytypować na stronie Betters dorównuje ofertom firm, które działają na rynku od wielu lat.

A Betters jest obecne w Polsce od 2020 roku. Wtedy to firma otrzymała zezwolenie ministerstwa finansów. Godnym pochwały działaniem ze strony bukmachera jest dzielenie się z graczami wieloma materiałami poradnikowymi.

Liczne instrukcje na stronie i artykuły blogowe stanowią kapitalną bazę wiedzy dla mniej doświadczonych graczy. To właśnie te materiały mogą być dla Ciebie doskonałym punktem startowym, jeszcze zanim założysz konto gracza na stronie.

Duża ilość promocji (również program lojalnościowy) sprawiają, że większość graczy regularnie wraca na stronę Betters.

Ogólna ocena oferty: ten stosunkowo nowy bukmacher 2024 rok może traktować jako okres dalszych prac nad poprawą oferty (której już teraz niewiele brakuje). Bonus powitalny, aplikacja mobilna, zakłady na żywo — jest tu wszystko czego do szczęścia potrzebuje każdy początkujący typer i większość doświadczonych graczy.

 1. Betcris

Betcris to chyba najmniej popularna marka wśród polskich graczy. Ten stosunkowo wciąż nowy bukmacher ma sporo do zaoferowania. Na stronie bukmachera dostępnych jest wiele sportów — zarówno tych tradycyjnych, jak i wirtualnych — którymi zadowolą się początkujący typerzy i starzy wyjadacze. W Betcris można typować też gry karciane.

Jeżeli chodzi o historię firmy, to jest to jedna z największych marek ze globalnego świata bukmacherki. Pierwszy salon bukmacherski Betcris powstał w 2006 roku. W Polsce bukmacher działa na podstawie licencji wydanej w 2019 roku.

Firma angażuje się aktywnie w działania PR-owe i promocyjne. Obecnie jest ona oficjalnym sponsorem Zagłębia Sosnowiec i partnerem kluczowym Pogoni Szczecin.

Ogólna ocena oferty: przejrzyście zaprezentowana oferta, dobra obsługa klienta to cechy, które skutecznie przyciągają nowych graczy. W przypadku jakichś problemów z rozpoczęciem gier możesz skorzystać z pomocy pracownika firmy za pośrednictwem czatu.

Jak wybraliśmy najlepszych nowych bukmacherów do rankingu?

Przygotowując ranking, zwróciliśmy uwagę na to, co nowy bukmacher 2024 ma do zaoferowania w następujących kategoriach.

 1. Oferta zakładów: ile dyscyplin sportowych można wytypować. Czy w ofercie są sporty wirtualne i zakłady live oraz rozgrywki e-gamingowe?
 2. Wartość bonusów powitalnych: sporządzając ranking, braliśmy pod uwagę ofertę zakładów adresowanych do nowo zarejestrowanych użytkowników. Weryfikowaliśmy, czy dana firma ma w swojej ofercie zakład bez depozytu.
 3. Poziom obsługi klienta: ważnym kryterium układania poniższej listy była jakość wsparcia klienta. Sprawdzaliśmy, czy nowy bukmacher online udostępnia opcję kontaktu telefonicznego.
 4. Wysokość kursów: każdą ofertę bukmachera z listy oceniliśmy w kontekście wysokości kursów. To ten element gier ma realny wpływ na wysokość Twoich wygranych. Na szczęście w tym zakresie każda firma dość dobrze wypadła.
 5. Jakość aplikacji mobilnej: ważne też było przetestowanie aplikacji bukmacherskiej. Sprawdzaliśmy, jak działa oprogramowanie nowych bukmacherów na smartfonach.
 6. Dostępność płatności online: sprawdzaliśmy, czy oferowane metody płatności są zgodne z oczekiwaniami społeczności bukmacherskiej w naszym kraju.
 7. Weryfikacja licencji: oczywiście musieliśmy się upewnić, że nowi bukmacherzy w Polsce działają legalnie.
 8. Opinie: nie chcieliśmy polegać tylko i wyłącznie na naszej ocenie. Zweryfikowaliśmy, czy pokrywa się ona z powszechnie panującymi opiniami w internecie.

Powyższe kryteria pozwoliły nam ułożyć ranking, w którym znaleźli się najlepsi nowi bukmacherzy w Polsce.

Jakie bonusy oferują nowi bukmacherzy w 2024? 

Bukmacher liveBonus powitalnyRok założeniaLiczba dyscyplinZakłady live w aplikacjiOcenaBezpieczny link
GO+betDo 900 zł + 25 zł z kodem OIVIP202230+Android, Apple5.0ZAGRAJ
comeON!Do 100 zł Cashback bez obrotu202230+Android, Apple4.8ZAGRAJ
Fuksiarz.plDo 500 zł Cashback bez obrotu202125+Android, Apple4.8ZAGRAJ
BettersDo 200 zł Cashback + bonus boost202130+Android, Apple4.7ZAGRAJ
BetcrisDo 1400 zł Cashback + freebet202130+Android, Apple4.6ZAGRAJ

Bonus powitalny to w przypadku nowych graczy najważniejszy element oferty. Dokładnie przeanalizowaliśmy, jak poszczególne firmy wypadają na tym tle. Poniżej przedstawiamy informacje na temat najpopularniejszych ofert nowych legalnych bukmacherów,

 • Bonus od depozytu: początkujący gracze prawie na każdej stronie mogą zgarnąć bonus powitalny w postaci środków, które otrzymują w zamian za wpłatę określonej sumy na konto gracza. Tą promocją może pochwalić się niemal każda firma.
 • Bonus bez depozytu: nieco rzadszą ofertą (ale znacznie bardziej atrakcyjną) jest bonus, który otrzymujesz u bukmachera za samo założenie konta. Wystarczy się zarejestrować, niekiedy też trzeba podać specjalny kod promocyjny, a bukmacher przyznaje Ci środki na gry. Bonus w formie darmowych zakładów jest dostępny tylko na najlepszych stronach.
 • Zakład bez ryzyka: wpłacasz depozytu i zaczynasz typować mecze, a gdy przegrasz, firma zwraca Ci pieniądze. Z reguły nie otrzymujesz pełnej kwoty zakładu, a tylko no. 50%.
 • Zakład bez rejestracji konta: ciekawym rozwiązaniem jest dostępna u bukmacherów możliwość postawienia zakładu jeszcze przed zakończeniem weryfikacji konta. Zaletą tego typu gier jest świetna oszczędność czasu.
 • Program lojalnościowy: większość firm prowadzi programy lojalnościowe, w których nagradza graczy za regularne korzystanie z oferty. W ramach takich akcji najcześciej można skorzystać z freebetu, zwiększonego kursu w ramach promocji boost.
 1. GoBet

Pakiet bonusów, którymi GoBet obdarza nowych graczy ma największą wartość spośród wszystkich promocji omawianych firm. Mimo że diabeł tkwi w szczegółach, to na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że firma mocno stawia na zachętę typerów do zakładania konta na ich stronie.

Gdyby chcieć zsumować wartość wszystkich bonusów, które można zgarnąć na start u bukmachera GoBet, suma ta wyniosłaby 900 złotych. Takiej kwoty mogą pozazdrościć największe marki z branży zakładów.

Na szczególną uwagę zasługuje dużą różnorodność dostępnych bonusów na stronie GoBet. Szczególnie trzeba docenić fakt, że nie są one tylko kierowane do osób, które zakładają konto na stronie, ale również do stałych klientów. Czas na krótką charakterystykę najciekawszych punktów oferty promocyjnej.

 • Bonus powitalny w wysokości 20 złotych: każdy, kto założy konto depozytowe u bukmachera, otrzyma bonus na start w postaci 20 złotych. Najlepsze jest to, że nie trzeba tu spełniać żadnych specjalnych warunków.
 • Bonus od depozytu: nowi gracze mogą skorzystać też z bonusu powitalnego w postaci środków przyznawanych na podstawie depozytu. Wysokość tego bonusu może wynieść aż 200 złotych.
 1. ComeOn

Nowy bukmacher ComeOn również chce rozpieszczać osoby chcące zacząć grę na jego stronie. Jednak nie można powiedzieć, że oferuje on najwyższy bonus powitalny. Choć jego wartość jest naprawdę spora, bo wynosi 100 złotych.

Wystarczy zarejestrować swoje konto u bukmachera i postawić kupon za kwotę 100 złotych. Jeśli okaże się on nietrafiony, wtedy firma zwróci Ci zainwestowane środki. Jedynie zostaną one pomniejszone o kwotę podatku.

Do najciekawszych punktów oferty promocyjnej u bukmachera ComeOn należą:

 • Bonusowa oferta dla użytkowników mobilnych: firma próbuje skłonić graczy do instalacji aplikacji mobilnej poprzez organizowanie specjalnych promocji adresowanych do użytkowników smartfonów. Po zainstalowaniu aplikacji będziesz mieć dostęp do różnego rodzaju specjalnych promocji.
 • Szybka szóstka: dość niecodziennym bonusem, po który sięga ComeOn, jest oferta określana jako Szybka Szóstka. Nie jest to typowy bonus, a raczej konkurs. Gracze codziennie mają możliwość odpowiedzenia na 6 pytań, jeśli odpowiedzi będą poprawne, otrzymują w zamian dodatkowe punkty.
 1. Fuksiarz.pl

Oferta dla nowych graczy od Fuksiarz to dość atrakcyjny bonus powitalny w postaci zakładu bez ryzyka (wartość: 50 złotych), bezpłatnego freebetu o wartości 10 złotych i cashbacku do 200 złotych. Jak łatwo policzyć, w sumie firma proponuje dla nowych użytkowników bonusy o łączniej wartości 260 złotych. Naprawdę nie jest źle.

Musisz jednak wiedzieć, że dostęp do wszystkich 3 wymienionych wyżej bonusów uzyskasz, rejestrując się przy użyciu aplikacji mobilnej. Oprogramowanie możesz pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera.

Gdy będziesz zapoznawać się z ofertą Fuskiarz, zwróć uwagę na poniższe punkty oferty.

 • Zakład bez ryzyka na starcie: bonus ten zostaje automatycznie przyznany po zakończeniu rejestracji konta. Aby go wykorzystać, trzeba jedynie spełnić podstawowe warunki promocji: zakład musi dotyczyć kuponu AKO, a kurs na wydarzenia musi mieć wartość co najmniej 1.40.
 • Zakłady z zakładki cashback: Fuksiarz ma w swojej ofercie cashback dla stałych klientów na wybrane wydarzenia. Jego maksymalna wartość wynosi do 50% zwrotu, gdy zakład okaże się nietrafiony.
 1. Betters

Ten nowy bukmacher bardzo świadomie podchodzi do oferowanych programów promocyjnych. Swoją ofertą chce zaspokoić oczekiwania nowych i stałych klientów (ten drugi punkt niewiele firm z branży bukmacherskiej spełnia).

Betters personalizuje promocje — każdy klient firmy może w swoje urodziny postawić bezpłatny zakład. W tym dniu freebet wynosi 20 złotych. Warto w dniu urodzin zajrzeć do zakładów online Betters.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze oferty, które bukmacher proponuje graczom:

 • Standardowy pakiet powitalny: rejestracja konta daje graczowi dostęp do freebetu w wysokości 10 złotych i bonusu cashback o maksymalnej wartości 200 złotych.
 • Boost bonus: drugi depozyt daje graczowi dostęp do boosta, który powiększa kurs o 50%. Jest tu jeden warunek: trzeba konto depozytowe zasilić kwotą 25 złotych.
 1. Betcris

Betcris ma najwyższy bonus w momencie, gdy powstaje ten artykuł. Gdyby wybierać ofertę pod tym kątem, to na pewno warto zajrzeć na stronę tego nowego bukmachera.

Firma ma też program lojalnościowy, w którym mogą wziąć udział stali klienci. Na stronie jest prowadzony specjalny ranking typerów, w którym aż 50 osób jest nagradzanych. Nagrodą często jest możliwość wyjazdu na ważne mecze piłkarskie lub freebety.

Firma często udostępnia bonusy z myślą o konkretnych wydarzeniach, np. zakłady bukmacherskie ze wydarzenia z turnieju Euro 2024.

Ten nowy legalny bukmacher oferuje następujące promocje:

 • Bonus na start o maksymalnej wartości 1400 złotych: Oczywiście trzeba spełnić sporo warunków, aby móc cieszyć się pełną kwotą tej promocji, niemniej te pieniądze są w zasięgu możliwości wielu graczy.
 • Boost dnia: codziennie jest udostępniana pula wydarzeń objętych boostem. Warto zaglądać do tej zakładki na stronie.

Nowy bukmacher z najlepszym bonusem bez depozytu

Zacznijmy od tego, że nie każde nowe zakłady bukmacherskie można typować z wykorzystaniem bonusu bez depozytu. Ten rodzaj promocji jest zawsze najmniej korzystny finansowo dla firm. Dlatego nie wszystkie chcą dawać taki przywilej.

Niemniej solidny bonus bez depozytu powinien gwarantować wysoką wygraną nawet w przypadku wydarzeń, na które jest niski kurs. Taka promocja pozwala wygrywać nawet mniej doświadczonym graczom, którzy jeszcze nie chcą ryzykować trudnych wydarzeń.

Czy nowi bukmacherzy oferują lepsze bonusy na start?

Nowi bukmacherzy 2024 w bonusach powitalnych upatrują swojej szansy na podebranie części klientów renomowanym markom ze świata zakładów. Każda firma w branży bukmacherskiej próbuje w ten sposób przyciągać do swojej oferty nowych graczy.

Jeżeli mielibyśmy odpowiedzieć na pytanie, czy bonus na start u nowych bukmacherów jest lepszy niż u tych działających od lat, to stwierdzilibyśmy, że niekoniecznie. Z jednej strony nowe marki muszą promocjami zachęcać do gier, z drugiej zaś mogą one dysponować mniejszymi budżetami.

Najlepszym wyjściem będzie przeglądanie oferty znanych marek ze świata zakładów i tych, które dopiero zaczynają. Po obu stronach można znaleźć atrakcyjne bonusy.

Którzy nowi bukmacherzy udostępniają wyniki na żywo?

Wyniki na żywo to ważna sprawa dla większości graczy. Doskonale o tym wie każdy nowy bukmacher. Dlatego też w przypadku większości wydarzeń możesz na stronach firm znaleźć szybko pojawiające się aktualizacje przebiegu wydarzeń.

Jeśli zdecydujesz się na ofertę tych firm, które mają zakłady na żywo, tam na pewno będziesz mieć dostęp do wyników w czasie rzeczywistym. Mało tego, w niektórych sytuacjach będziesz mógł nawet oglądać streaming wydarzeń. Chociaż ta funkcjonalność jest raczej dostępna u największych firm z branży bukmacherskiej.

Którzy nowi bukmacherzy mają najlepsze aplikacje mobilne?

Fakt, że nowy bukmacher posiada aplikację mobilną nie czyni od razu jego oferty dobrą propozycją do gier. Ważne, aby ta aplikacja działała dobrze na smartfonie. W przypadku najnowszych bukmacherów aplikacje działają bez większych problemów. Czas je poddać ocenie.

BukmacherBonus powitalnyRok założeniaLiczba dyscyplinZakłady live w aplikacjiOcenaBezpieczny link
GO+betDo 900 zł + 25 zł z kodem OIVIP202230+Android, Apple5.0ZAGRAJ
comeON!Do 100 zł Cashback bez obrotu202230+Android, Apple4.8ZAGRAJ
Fuksiarz.plDo 500 zł Cashback bez obrotu202125+Android, Apple4.8ZAGRAJ
BettersDo 200 zł Cashback + bonus boost202130+Android, Apple4.7ZAGRAJ
BetcrisDo 1400 zł Cashback + freebet202130+Android, Apple4.6ZAGRAJ

Który nowy bukmacher ma najlepszą aplikację do obstawiania piłki nożnej?

Piłka nożna to sport, który ma dodatkowe wymagania. Gracze chcą regularnie mieć dostęp do aktualnej listy wyników meczów. Wielu osobom zależy też na dostępności streamingu wydarzeń, bo chcą oglądać mecze, które wytypowały w wariancie zakładów live.

Jakie są zalety i wady obstawiania u nowych bukmacherów?

Nowy bukmacher to zawsze okazja do gier za atrakcyjne stawki i dostęp do ciekawych bonusów. Zresztą powyżej pokazaliśmy, że firmy zaczynające działalność na rynku mają sporo do zaoferowania w ramach programu powitalnego.

Zdarza się też, że nowy bukmacher to także lepsza jakość obsługi klienta. Nowi bukmacherzy w Polsce chcą za wszelką cenę zyskać przychylność braci bukmacherskiej. Z tego powodu nie mogą sobie pozwolić na oferowanie kiepskiego wsparcia swoim klientom.

Pełną ofertę zakładów bukmacherskich nowych operatorów możesz sprawdzić na ich stronach internetowych. Zachęcamy Cię do odwiedzania tych witryn. Są one najlepszym miejscem do zdobywania wiedzy na temat oferty.

Czy lepiej wybrać nowego czy starego bukmachera?

Ministerstwo finansów wymaga, aby każda firma — niezależnie od stażu — spełniała wysokie standardy jakości. Oznacza to, że wszyscy bukmacherzy, którzy uzyskali licencję ministerstwa finansów mają ofertę, którą warto się zainteresować.

Z tego względu staż działalności nie pomaga w wyborze firmy. Oczywiście może się okazać, że firma z tradycjami lepiej zna rynek niż nowy bukmacher, dzięki czemu lepiej potrafi zaspokajać potrzeby klientów.

Innowacje oferowane przez nowych bukmacherów

Wejście nowej firmy na rynek bukmacherski to zawsze wydarzenie, któremu towarzyszą różnego rodzaju ciekawostki — pozycje w ofercie, których dotychczas nie mieli inni bukmacherzy.

Kiedyś taką innowacją było wprowadzenie do oferty zakładów na żywo. Innowacja ta spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem i dziś praktycznie nie ma już firm, które nie miałyby w swojej ofercie zakładów live.

Często też nowi bukmacherzy w Polsce wprowadzają nowe rodzaje zakładów. Najlepszym tego typu przykładem był e-gaming, który podobnie jak zakłady na żywo dziś jest stałym punktem niemal każdej strony oferującej bukmacherkę.

Czy nowi bukmacherzy są bezpieczni?

Każda z firm, którą uwzględniliśmy w zestawieniu, posiada licencję ministerstwa na oferowanie zakładów bukmacherskich na polskim rynku. Aby uzyskać takie pozwolenie, każdy nowy bukmacher w Polsce musi spełnić szereg naprawdę wyśrubowanych norm.

Z tego powodu mamy 100% pewność, że korzystanie z oferty wymienionych firm jest w pełni bezpiecznym krokiem — zarówno pod kątem finansowym i — nazwijmy to — technologicznym.

Nowy bukmacher – metody weryfikacjai legalności

Jesteśmy przekonani, że nie chciałbyś korzystać z ofert nielegalnych bukmacherów. Chcesz też pewnie samodzielnie weryfikować, czy interesująca Cię strona daje legalną możliwość gier. Tak się składa, że sam z łatwością możesz sprawdzić, czy nowy bukmacher prowadzi działalność zgodnie z prawem.

Wystarczy, że zajrzysz na jego stronę. Tam w zakładce O nas lub O firmie będzie na pewno numer licencji, którą bukmacherowi udzieliło ministerstwo finansów. Jeśli ta informacja nie będzie Cię w pełni satysfakcjonować, możesz też zajrzeć na stronę ministerstwa. Tam znajduje się lista wszystkich operatorów, którzy otrzymali licencję hazardową oraz na organizację gier wzajemnych (czyli bukmacherki).

Nowi bukmacherzy a ich wiarygodność

Wiarygodność każdej firmy warto zweryfikować. Nie tylko tych, które dopiero zaczynają działalność na rynku. Jak to zrobić? Poniżej krótka podpowiedź:

 1. Sprawdź opinie o bukmacherze;
 2. Zobacz, czy nowy bukmacher 2024 daje Ci wygodne możliwości kontaktu z jego pracownikiem;
 3. Zacznij grę za małe stawki;
 4. Sprawdź, czy firma widnieje na liście podmiotów z licencją na bukmacherkę. Znajdziesz tę listę na stronie Ministerstwa Finansów.

Jaki Jest Najlepszy Nowy Bukmacher w 2024? (podsumowujemy ranking)

Jak widzisz, wszyscy nowi legalni bukmacherzy mają sporo do zaoferowania swoim klientom. Mimo że widać różnice w wartości bonusu powitalnego, to według nas warto dać szansę każdej z firm.

Nie chcemy bawić się prorokowanie, ale naszym zdaniem niektóre z omawianych firm za kilka lat mogą wejść do czołówki na polskim rynku bukmacherskim. O ile już się to nie stało w przypadku niektórych z nich.

Podsumowując: uważamy, że powinieneś zajrzeć na strony omówionych wyżej firm i kto wie, być może w przyszłości sam staniesz się ambasadorem bukmachera, który został przedstawiony w tym tekście.

Najczęściej zadawane pytania o nowych bukmacherów

Jak regularnie zarabiać u nowych bukmacherów?

Jest wiele taktyk, które sprawiają, że najlepsi gracze regularnie z powodzeniem obstawiają wyniki meczów. Podstawą jest częstość gier i dokładna analiza tabli poszczególnych rozgrywek. Jeśli Twoje decyzje będą poparte danymi, z czasem zaczniesz odnosić sukcesy.

Jak wybrać nowego bukmachera w 2024?

Wybór nowego bukmachera powinien być prowadzony z uwzględnieniem kilku kryteriów oceny oferty. Po pierwsze warto sprawdzić, ile są warte bonusy oferowane przez firmy. Warto też zobaczyć, jacy nowi bukmacherzy mają aplikację mobilną i zakłady live w ofercie.

Jakie problemy mogą napotkać użytkownicy nowych bukmacherów?

Z reguły gracze nie napotykają większych problemów u nowych bukmacherów. Jeśli już pojawiają się jakieś trudności, to najczęściej dotyczą tych samych kwestii, z którymi borykają się klienci znanych brandów. Przy czym zawsze te komplikacje można łatwo rozwiązać, przeważnie dotyczą problemów z działaniem aplikacji lub nieznajomością jakiegoś punktu oferty. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *